Hakkımızda

biz kimiz?


Demir Enerji Danışmanlık; iklim değişikliği, karbon kredisi geliştirme, yenilenebilir enerji, inşa edilmiş çevrede enerji, çevre dostu bina tasarım ve sertifikasyonu, enerji verimliliği ve enerji yönetimi alanlarında proje yönetimi ve danışmanlık hizmeti veren, sektördeki öncü ve yenilikçi projelerde yer almış takım üyelerinden oluşan bir şirkettir.

Danışmanlarımız farklı faaliyet alanlarında uzmanlaşmıştır. Projelerimize yaklaşımımız teknik, yasal çerçeve ve proje yönetiminin yanı sıra maliyet unsurunu da gözönüne alan bir yaklaşımdır. Geniş kaspamlı bilgiye dayalı, sürdürlebilir enerji, enerji verimliliği ve iklim değişikliği çözümleri ile Demir Enerji Danışmanlık; çok uluslu şirketler, sanayi kuruluşları, gayrimenkul şirketleri, özel yatırımcılar, yerel yönetimler, STK`lar ve enerji tüketicileri için yüksek kaliteli geniş bir hizmet yelpazesi sunmaktadır.

  • Güneş, rüzgar, jeotermal ve  biokütle gibi yenilenebilir enerji kaynaklarının verimli kullanımı için fizibilite çalışmaları ve danışmanlık
  • Binalarda enerji modellemesi
  • Sürdürülebilir bina tasarımı
  • Çevre dostu bina sertifikasyon sürecinde  tasarım ve değerlendirme süreçlerinin yönetimi
  • İklim stratejileri, karbon emisyon yönetimi ve ticareti.